Al. Wyścigowa 4B lok. 1-4, Warszawa

+48 22 649 8092

Coaching

Coaching menedżerski (Executive coaching) jest bardzo dynamicznie rozwijającą się formą wsparcia adresowaną do właścicieli i firm i kadry zarządzającej wyższego szczebla.

 

Polega na przeprowadzeniu pojedynczych sesji coachingowych / spotkań indywidualnych, lub cyklu sesji coachingowych / spotkań indywidualnych z właścicielem firmy / osobą zarządzającą firmą lub jej częścią funkcjonalną.

 

Przebieg sesji coachingowych / spotkań indywidualnych jest dostosowany do potrzeb i preferencji indywidualnych danej osoby, a ich celem jest poszukiwanie przyczyn i możliwych rozwiązań problemów dotyczących firmy, działu, relacji z konkretnymi osobami w firmie, a także spraw osobistych, które mają wpływ na efektywność osób zarządzających. W uzasadnionych przypadkach sesje coachingowe mogą być przeprowadzane w szerszym gronie np. przy udziale wszystkich wspólników lub całego zarządu.

 

Nasza oferta:

  • Eksperci AhProfit oferują ‚executive coaching’ dla doświadczonych menedżerów, dążących do sukcesu przedsiębiorstwa i własnego, chcą rozwijać się szybciej i efektywniej niż konkurencja.
10627410_m